Fiberon C wspomaga pracę jelit, przywraca prawidłową perystaltykę, wzbogaca dietę w probiotyczne bakterie i błonnik. Wspomaga kuracje odchudzające i oczyszczające.

FiberonC

Fiberon C wspomaga pracę jelit, przywraca prawidłową perystaltykę, wzbogaca dietę w probiotyczne bakterie i błonnik. Wspomaga kuracje odchudzające i oczyszczające.

Fiberon C jest mieszaniną roślinnych składników, łupin babki płesznik Plantago psyllium, bakterii jelitowych z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium (probiotyków) oraz fru-ktooligosacharydów (prebiotyków) z cykorii i akacji będących pożywką dla bakterii.

Odpowiedni dobór bakterii jak i prebiotyków ułatwia utrzymanie w jelitach odpowiedniego poziomu zarówno kwasu propionowego (działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i pleśniobójczo) jak i butyrylowego (stymuluje układ odpornościowy jelit oraz hamuje rozwój bakterii patogennych).

Błonnik nierozpuszczalny zawarty w preparacie Fiberon C pobudza ściany jelit i poprawia perystaltykę jelit, zaś błonnik rozpuszczalny tworzy dużą ilość delikatnego śluzu, który ułatwia przemieszczanie się masy pokarmowej, redukuje zaparcia oraz skraca pasaż jelitowy. Sugerowana dawka dzienna preparatu-10g zawiera 8,5g błonnika pokarmowego, co stanowi około 30% zalecanej dawki dziennej.

Fiberon C można nabyć w naszym sklepie internetowym

Wartość odżywcza w 10g

Wartość energetyczna 3,0kcal (12,78kJ)
Białko 0,24g
Węglowodany 0,41g
Tłuszcz 0,05g
Błonnik całkowity 8,52g
Lactobacillus acido, Bifidobacterium 167x10⁶

Skład preparatu: łupiny nasion babki Plantago psyllium, fruktooligosacharydy naturalne, bakterie Bifidobacterium i Lactobacillus acidophilus

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera! Dzięki temu dowiesz się jako pierwszy o nowych artykułach, przepisach i produktach.

Dodatkowo otrzymasz od nas informacje o promocjach i zniżkach.


Twój adres jest całkowicie bezpieczny, jak możesz przeczytać w naszym regulaminie, nigdy z nikim nie podzielimy się żadnymi twoimi danymi.


Warning: utf8_encode() expects parameter 1 to be string, resource given in /inc/rand_przepis.inc.php on line 9

Przepis z błonnikiem

Naleśniki piernikowe z białym serem i miodem

Naleśniki piernikowe z białym serem i miodem

Wytworna propozycja przyrządzenia naleśników. Zwycięski przepis grudniowej edycji konkursu Gotowanie z Błonnikiem.

Zobacz cały przepis.