Regulamin Strony blonniknaturalny.com.pl

Polityka prywatności

 1. Dane zbierane automatycznie

  1. Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
  2. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
  3. Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.
  4. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  5. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 2. Kontakt

  1. Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
 3. Newsletter

  1. Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera.

Regulamin Sklepu

 1. Postanowienia główne

  1. Sklep internetowy, znajdujący się pod adresem: http://www.blonniknaturalny.com.pl/sklep/ umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
  2. Sklep jest prowadzony przez firmę: Microstructure Sp. z o.o., ul. Cyrulików 37a, 04-402 Warszawa, NIP: 952-18-70-091, tel. 022 611 98 47, fax 022 611 98 39, dział handlowy 22 611 87 98, e-mail: biuro@microstructure.pl
  3. Zakup w sklepie internetowym http://www.blonniknaturalny.com.pl/sklep/ oznacza akceptację niniejszego regulaminu, oraz zgode na przetwarzanie danych osobistych przez firmę Microstructure Sp. z o.o.
 2. Zagadnienia Prawne

  1. Akceptując ten regulamin klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie podczas rejestracji danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach związanych z działalnością Microstructure Sp. z o.o., tj. w celach marketingowych, promocji, analiz w systemach informatycznych, kartotekach, księgach, skorowidzach, wykazach i innych zbiorach ewidencyjnych. Zgoda, o której mowa wyżej, obejmuje również przetwarzanie danych osobowych klienta w przyszłości przez Microstructure Sp. z o.o., jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.
  2. Klient ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich przetwarzania.
  3. Informacji zawartych na stronie www.blonniknaturalny.com.pl nie można traktować jako porady lekarskiej bądź farmaceutycznej ani wskazówki do leczenia. Opisy towarów mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Należy zwrócić się do lekarza gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja.
  4. Zawartość strony www.blonniknaturalny.com.pl jest objęta ochroną praw autorskich.
  5. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami oraz przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Składanie Zamówień

  1. Oferta sklepu internetowego obejmuje produkty dopuszczone do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i posiadające wszelkie wymagane przepisami prawa zezwolenia i atesty.
  2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym http://www.blonniknaturalny.com.pl/sklep/ są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto).W przypadku zamówień zagranicznych istnieje możliwość zapłaty w euro (zakładka zamówienie zagraniczne) .
  3. W celu złożenia zamówienia, Klient wypełnia formularz podając dane osobowe konieczne do realizacji zamówienia, wskazuje zamawiane produkty oraz sposób płatności.
  4. Klient każdorazowo otrzymuje (drogą elektroniczną) potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
  5. Aby otrzymać fakturę VAT należy przesłać pełne dane firmy wraz z NIP mailem na adres biuro@microstructure.pl .
  6. Złożenie zamówienia oznacza jednocześnie akceptację przez Klienta zasad określonych w niniejszym regulaminie.
 4. Koszty Przesyłki i Formy Płatności

  4. Koszty Przesyłki i Formy Płatności
  1. Formy płatności za zamówiony towar – przesyłki krajowe:
   1. Pobranie - zapłata przy odbiorze przesyłki
   2. Przelew na rachunek bankowy – dane do przelewu klient otrzymuje w potwierdzeniu zamówienia
  2. Przesyłki krajowe wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Opek sp. z o.o.
  3. Opłaty za wysyłkę zagraniczną są ustalane indywidualnie z klientem.
  4. Przesyłki zagraniczne są wysyłane tylko z przedpłatą na konto.
  5. Obowiązują następujące ceny przesyłek krajowych:
   1. Płatność przelewem
    do 10kg = 16,40zł + Vat 23% =20,17zł
    do 30kg =17,50zł + Vat 23% = 21,53zł
   2. Płatność za pobraniem
    do 10kg = 20,40zł + Vat 23% =25,09zł
    do 30kg= 21,50zł + Vat 23% = 26,45zł
  6. Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 200pln, koszt przesyłki krajowej pokrywa firma Microstructure Sp. z o.o.
 5. ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

  1. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail albo/lub numerem telefonu pod którym będzie można potwierdzić złożenie zamówienia lub dane adresowe oraz zapłata na konto jeżeli dokonywana jest w formie przelewu.
  2. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Microstructure Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
  3. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe (nieistniejący e-mail, błędny adres ) mogą nie być zrealizowane.
  4. Firma Microstructure Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.
  5. Maksymalny czas realizacji zamówienia to trzy dni robocze, w wyjątkowych sytuacjach Klient zostaje poinformowany o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji.
 6. ZWROTY I REKLAMACJE

  1. Zakupione w sklepie internetowym produkty można zwrócić w przeciągu 10 dni od czasu ich otrzymania w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu.
  2. W razie zwrotu towaru, o którym mowa w p. 6.1 a także zwrotu towaru w następstwie jego reklamacji - pieniądze zostaną przelane na wskazany przez klienta rachunek bankowy.
  3. Koszty wysyłki reklamowanego towaru pokrywa Klient.
 7. KONTAKT

  1. Wszelkie uwagi dotyczące realizacji zamówień w sklepie internetowym prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: biuro@microstructure.pl.
  2. Uwagi dotyczące działania strony oraz sugestie, prosimy przesyłać poprzez nasz formularz kontaktowy lub na adres: biuro@microstructure.pl.
 8. KOD PROMOCYJNY (BONUS ZA PRZEPIS)

  1. Za opublikowany przepis kulinarny otrzymujesz od nas jednorazowy kod promocyjny, upoważniający Cię do 10 % rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym.
  2. Warunkiem rozpatrzenia twojego przepisu kulinarnego jest wysłanie go za pomocą formularza pod adresem: http://www.blonniknaturalny.com.pl/przepisy/?przepis=dodaj oraz wykorzystanie jako składnika co najmniej jednego rodzaju błonnika naturalnego micro.
  3. Przepis musi być własny, oryginalny. Nie może być kopią cudzej pracy lub jej części (plagiat).
  4. Spośród przesłanych przepisów firma Microstructure Sp. z o.o. dokona wyboru tych najciekawszych i najbardziej oryginalnych.
  5. Niezwłocznie po akceptacji przepisu twojego autorstwa do publikacji na stronie www.blonniknaturalny.com.pl zostaniesz o tym poinformowany e-mailem w którym otrzymasz kod promocyjny.
  6. Po wpisaniu kodu promocyjnego w polu nr 9 formularza zamówienia, otrzymasz potwierdzenie zamówienia mailem, z pomniejszoną kwotą do zapłaty.
  7. Kod promocyjny możesz wykorzystać w dogodnym dla Ciebie terminie, zachowuje swoją ważność bezterminowo.
  8. Rabaty z kodów promocyjnych nie sumują się. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać tylko z jednego kodu promocyjnego. Kolejny kod promocyjny możesz wykorzystać przy następnych zakupach.
  9. Otrzymany przez polecającego kod promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę.
  10. Firma Microstructure Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej opisanej promocji lub zmiany wysokości lub formy rabatu w dowolnym terminie, przy czym już otrzymane kody zachowują ważność bezterminowo.
 9. KOD PROMOCYJNY (BONUS ZA POLECENIE)

  1. Celem promocji jest zachęcenie do polecenia swoim bliskim produktów firmy Microstructure Sp. z o.o. oraz nagrodzenie polecającego.
  2. Gdy osoba której poleciłeś stronę www.blonniknaturalny.com.pl zarejestruje się na stronie jako subskrybent Newslettera bądź dokona zakupu, otrzymujesz od nas jednorazowy kod promocyjny, upoważniający Cię do 10 % rabatu na zakupy w naszym sklepie internetowym.
  3. Niezwłocznie po rejestracji adresu na liście subskrybentów Newslettera, bądź dokonaniu zakupów na naszej stronie przez osobę poleconą, zostaniesz o tym poinformowany e-mailem w którym otrzymasz kod promocyjny.
  4. Rabat zostanie udzielony podczas składania zamówienia, po wpisaniu kodu promocyjnego w polu nr 9 formularza zamówienia.
  5. Kod promocyjny możesz wykorzystać w dogodnym dla Ciebie terminie, zachowuje swoją ważność bezterminowo.
  6. Jeżeli osoba której polecisz stronę skorzysta z twojego polecenia, nie możesz polecić jej ponownie. Nie może jej również polecić inna osoba.
  7. Rabaty z kodów promocyjnych nie sumują się. Możesz polecić naszą stronę tylu osobom ilu zechcesz, ale podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać tylko z jednego kodu promocyjnego. Kolejny kod promocyjny możesz wykorzystać przy następnych zakupach.
  8. Otrzymany przez polecającego kod promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę.
  9. Firma Microstructure Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej opisanej promocji lub zmiany wysokości lub formy rabatu w dowolnym terminie, przy czym już otrzymane kody zachowują ważność bezterminowo.

Zmiany polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.